Polish Danish English German Spanish

Profil działalności

Mal-Tech specjalizuje się w naprawach antykorozyjnych oraz myciu i czyszczeniu powierzchni na wysokości
 
You are here: Profil działalności

Profil działalności

Zabezpieczenia antykorozyjne

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu powłok, które znajdują zastosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest bardzo wysoka odporność na działanie czynników korozyjnych. W przypadku konieczności doboru odpowiedniej technologii do malowania służymy profesjonalną pomocą. Zawsze przed wykonaniem prac na wysokości przeprowadzamy wizję lokalną malowanego obiektu w celu dobrania najlepszej techniki wykonania robót wysokościowych.

 

Mycie powierzchni

Mycie na wysokości wykonujemy na różne sposoby w zależności od tego, jaka powierzchnia ma być myta. Korzystamy z przemysłowych urządzeń firmy Kranzle, które pozwalają na mycie na dużej wysokości przy zachowaniu odpowiedniego ciśnienia roboczego.

 

Montowanie konstrukcji stalowych

Oferujemy instalowanie elementów w trudno dostępnych miejscach, jak np. elektrownie wiatrowe. Działamy w oparciu o techniki alpinistyczne. Montujemy maszty do pomiaru wiatru, anteny, przekaźniki. Dzięki naszym usługom, reklama Twojej działalności może pojawić się na elektrowniach wiatrowych. Zajmujemy się również zakładaniem instalacji przeszkodowych i odgromowych.

 

Prace alpinistyczne

Specjalizujemy się w pracach alpinistycznych w trudno dostępnych miejscach. Zakres prac to przede wszystkim realizacja usług wszędzie tam gdzie wymagany jest bezpośredni dostęp linowy.

 

Zadania specjalistyczne

Mal-tech wykonuje również zadania specjalistyczne tj.: prace serwisowe na wysokościach, usuwanie skutków awarii, zabezpieczanie uszkodzeń i pomiar ciągłości uziemienia łopat.

 

Zabezpieczenia ognioochronne

Wysokościowce stają się coraz wyższe, hale produkcyjne czy magazynowe coraz większe. Znajdują się w nich dziesiątki lub tysiące ludzi jednocześnie, tony sprzętów, materiałów, urządzeń, mebli oraz instalacje technologiczne transportujące dowolne substancje. Dlatego budynkom o konstrukcji stalowej stawia się szczególne wymagania bezpieczeństwa pożarowego.