Polish Danish English German Spanish
 

O firmie

Witam,

Specjalizacją firmy Mal-Tech są naprawy antykorozyjne oraz mycie i czyszczenie powierzchni na wysokości. Mal-Tech realizuje nietypowe zadania związane z pracą na wysokości, co powoduje, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Doświadczenie, któremu możesz zaufać…

Mal-Tech dysponuje fachowym, doświadczonym i pracującym z zamiłowaniem zespołem ludzi, dzięki czemu dla naszych klientów świadczymy usługi najwyższej jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Pracownicy firmy Mal-Tech odbywają regularne szkolenia oraz badania. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce BHP. Podczas wykonywanych prac stosujemy metody związane z ochroną środowiska.

Zachęcamy do odwiedzenia kolejnych zakładek w celu zapoznania się z naszymi realizacjami i ofertą

Waldemar Kasiński

Zrównoważony rozwój

Zasada zrównoważonego rozwoju została zapisana w art. 5 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, a jej definicja znalazła się w Ustawie z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo Ochrony Środowiska (Dz. U. z 2001r. Nr 62, poz.627):

„zrównoważony rozwój to taki rozwój społeczno-gospodarczy, w którym następuje proces integrowania działań politycznych, gospodarczych i społecznych, z zachowaniem równowagi przyrodniczej oraz trwałości podstawowych procesów przyrodniczych, w celu zagwarantowania możliwości zaspokajania podstawowych potrzeb poszczególnych społeczności lub obywateli zarówno współczesnego pokolenia, jak i przyszłych pokoleń".

W firmie Mal-Tech zasadę zrównoważonego rozwoju rozumiemy jako:

  • planowanie i prowadzenie prac w sposób zapewniający maksymalną ochronę środowiska i racjonalną gospodarkę zasobami naturalnymi;
  • edukacja pracowników w zakresie bezpiecznych i odpowiedzialnych metod postępowania;
  • wyrównywanie szans zatrudnionych pracowników poprzez zapewnienie systematycznych szkoleń specjalistycznych oraz szeroko rozumianych szkoleń BHP (resque, pierwsza pomoc, itp.);
  • systematyczny rozwój firmy zapewniający wdrażanie nowych technologii, nowych urządzeń oraz poprawy warunków pracy.